Telekomunikacja dla biznesu i klienta indywidualnego.

Kim jesteśmy?

Kolorowy nocny Kraków, Kraków stare miasto. Kraków, Polska, Europa

 

O nas!

Jesteśmy krakowskim przedsiębiorstwem telekomunikacyjnym, świadczącym swoje usługi – dla biznesu oraz klientów indywidualnych. Naszą misią jest dostarczanie usług telekomunikacyjnych za pośrednictwem rozległej sieci pracującej zarówno w technologii światłowodowej jak i bezprzewodowej. To nasza podstawowa działalność. Kierujemy ją do firm i instytucji które posiadają bardzo wysokie wymagania co do jakości i przepustowości użytkowanych łączy telekomunikacyjnych oraz do klientów indywidualnych (mieszkających w blokach, kamienicach, domkach itp.), którzy oczekują stabilnego i bardzo szybkiego „okna na świat” dla urządzeń multimedialnych, których na co dzień używają.

 

Nasza sieć

Produkty nasze kierowane są do wymagających odbiorców, oczekujących wysokiej klasy, bezpiecznych, szybkich, stabilnych i niezawodnych łącz dostępu do Internetu oraz na tym samym poziomie jakości, telewizji UHD. Dlatego też świadczymy usługi dostępu do Internetu i telewizji cyfrowej, korzystając z najnowocześniejszej technologii transmisji danych opartej o własną światłowodową infrastrukturę telekomunikacyjną. Posiadamy też profesjonalne, gwarantowane łącza radiowe. Nasze zasoby sieciowe posiadają redundancję jej najważniejszych elementów, które dodatkowo asekurowane są, przez odrębny, awaryjny system zasilania, co gwarantuje nieprzerwaną pracę jej kluczowych komponentów.

Niezawodne, stabilne łącza bez limitu transferu danych.

do 10 Gb/s Dla firm

do 1 Gb/s Dla domu

Za 0 zł do 1 roku

Co robimy?

 

Staramy się dotrzeć do każdego klienta!

W kwestiach możliwości podłączenia potencjalnych, nowych klientów (bloki, kamienice, domki, inne obiekty itp.), nie istnieje w naszym słowniku zdanie „nie da się”. Dostarczamy Telewizję cyfrową UHD oraz światłowodowy i radiowy Internet dla firm i klientów indywidualnych i jesteśmy w tym zdeterminowani.  🙂 Więc, jak uważasz, że się nie da – zadzwoń do nas!  🙂

Obszar naszego działania

Obejmujemy swoim zasięgiem zakres całego miasta Krakowa oraz jego okolic i w takim obszarze między innymi dostarczamy Telewizję cyfrową UHD oraz światłowodowy i radiowy Internet dla firm i klientów indywidualnych. Dzierżawimy też magistrale światłowodowe od naszych partnerów, więc jeżeli posiadasz np. firmę lub jej filie w innym mieście niż Kraków, to również bez najmniejszego problemu dostarczymy Ci Internet w innych lokalizacjach lub połączymy wszystkie punkty w dowolnej logicznej lub fizycznej konfiguracji. Zrealizujemy każdy projekt.

Zachęcamy Państwa do przeglądania zasobów naszego serwisu

Internet
Niezawodne, stabilne łącza światłowodowe i radiowe bez limitu transferu danych, dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.
Telewizja
Telewizja Cyfrowa HD / ULTRA HD - 4 pakiety, a dodatkowo CANAL+, HBO i CINEMAX.
Monitoring
System Telewizji Przemysłowej CCTV.
Usługi serwerowe
Kolokacje serwerów, kopie zapasowe, wdrożenia indywidualne.
Inne usługi
Opieka Informatyczna nad firmami, serwis sprzętu komputerowego, wykonawstwo okablowania i budowa sieci LAN w obiektach, zintegrowane sieci WiFi, wdmuchiwanie, spawanie światłowodów, pomiary reflektometryczne, kompleksowe (wg projektów) montaże okablowania strukturalnego w obiektach wraz z dosyłami, dokumentacja powykonawcza. itd.
Informacje
Masz wątpliwości? Zadaj nam pytanie!